Ubezpieczenia LINK4

Home / Ubezpieczyciele / Link4

Kontakt z ekspertami LINK4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń
Spółka Akcyjna

Postępu 15
02-676 Warszawa

Infolinia LINK4
22 444 44 44

Poczta LINK4
bok@link4.pl

LINK4 – wypowiedzenie OC

Wypowiedzenie umowy OC LINK4 możesz złożyć za pomocą prostego generatora online. Z pomocą tego darmowego narzędzia można nawet wygenerować rezygnację z umowy OC w dowolnej firmie ubezpieczeniowej. Podanie powodu wypowiedzenia OC w formularzu jest opcjonalne, ale pamiętaj, że rezygnację OC LINK4 możesz złożyć, kiedy:

Wygenerowane wypowiedzenie OC należy wydrukować i podpisać, a następnie dostarczyć w wersji papierowej listownie na adres pocztowy (LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa) lub osobiście do wybranej placówki LINK4. Dokument możesz również zeskanować lub zrobić jego zdjęcie i wysłać e-mailowo.

Osoba zgłaszająca szkodę z OC

LINK4 – zgłoszenie szkody

LINK4 udostępnia formularz likwidacji szkód. Za jego pomocą możesz zgłosić szkodę, sprawdzić status już zgłoszonego zdarzenia, wysłać dokumenty szkodowe, np.:

 • zdjęcia pojazdu po kolizji,
 • oświadczenie sprawcy wypadku,
 • notatkę policyjną,
 • fakturę za naprawę pojazdu,
 • druk zgłoszenia szkody,
 • oświadczenie współwłaściciela mienia.

Po wybraniu rodzaju szkody w formularzu wyświetla się lista załączników do wyboru, dzięki której nie ominiesz żadnego ważnego dokumentu.

Korzystając z serwisu firmy ubezpieczeniowej, możesz zgłosić online szkodę komunikacyjną, nieruchomości lub osobową. Z formularza mogą skorzystać także osoby, które chcą zgłosić szkodę z OC sprawcy ubezpieczonego w LINK4.

LINK4 ubezpieczenia - przykładowe oferty i pakiety dla Twojego samochodu

Ubezpieczenia LINK4 - opinie klientów

14,00
Loading...

Średnia opinia klientów

kierowca zadowolony z taniego ubezpieczenia OC

Promocje na ubezpieczenia w LINK4

Jeśli szukasz kodu promocyjnego LINK4 na składkę ubezpieczeniową, zobacz, jakie promocje są aktualnie dostępne tutaj:

 • do 4% zniżki za płatność kartą kredytową lub płatniczą,
 • do 7% zniżki za zakup ubezpieczenia OC lub AC online,
 • od 5% do 50%, na składkę ubezpieczenia z Kartą Dużej Rodziny.

Ponadto Link4 oferuje:

 • zbieranie punktów w programie PAYBACK,
 • specjalną ofertę Lumi na dostawę energii elektrycznej,
 • promocję Kasa Wraca wraz z darmową nawigacją.

Zalety i wady ubezpieczenia w LINK4

Zalety

Bogata oferta ubezpieczeń dodatkowych

Łatwe do uzupełnienia formularze online

Komunikatywna obsługa klienta w mediach społecznościowych

Liczne promocje, rabaty i konkursy dla klientów

Składki ubezpieczeniowe na każdą kieszeń

Według firmy 8/10 klientów Link4 przedłuża umowę ubezpieczenia

Wady

Brak ubezpieczeń na życie

Rejestracja szkody tylko od poniedziałku do soboty od 9 do 17

Infolinia dla stałych klientów jest dostępna godzinę krócej dziennie w porównaniu do infolinii dla nowych klientów

LINK4- informacje o firmie ubezpieczeniowej

Reklamy LINK4 z piosenkarką Kasią Moś przyniosły firmie popularność, zwracając szczególnie uwagę osób, których nastoletnie czasy przypadły na lata 80. XX wieku. Dlaczego? Śpiewane reklamy LINK4 były inspirowane m.in. zespołem Roxette i hitem “Sleeping in my car”. Kreatywne pomysły były nominowane do Effie Awards – firma ubezpieczeniowa może się śpiewająco rozwijać nie tylko w jednej branży. A tak na poważnie – LINK4 to pierwsza firma ubezpieczeniowa, która wprowadziła w Polsce sprzedaż ubezpieczeń direct, czyli przez Internet. Biuro Prasowe Link4 informuje na bieżąco o wszystkich sukcesach firmy.

Rodzaje ubezpieczeń w LINK4

Dzięki ubezpieczeniu samochodu w LINK4 możesz liczyć na pomoc drogową nawet w 30 minut od zgłoszenia awarii auta w trasie. Oprócz OC LINK4 oferuje:

 • autocasco w kilku wariantach, np. Smart Casco w wariantach Żywioły, Szkoda całkowita, Kradzież auta (można je łączyć),
 • Program Pomoc z samochodem zastępczym i Assistance Opony,
 • Auto Assistance, które można dokupić do ubezpieczenia podróżnego,
 • ubezpieczenie szyb i opon,
 • NNW dla kierowcy i pasażerów,
 • ubezpieczenie Kluczyki Plus,
 • darmową Zieloną Kartę.

Z ubezpieczenia firmowego LINK4 mogą skorzystać m.in. sklepy spożywcze, salony fryzjerskie i kosmetyczne, hotele i pensjonaty, kluby fitness, apteki oraz różne inne działalności. Skontaktuj się z LINK4 pod numerem telefonu 668 444 444, aby opisać swoją działalność i otrzymać ofertę dla firmy. Dzięki ubezpieczeniu Auto Firmowe 24 otrzymasz polisę OC z samochodem zastępczym i ubezpieczeniem opon. Dla komisów jest dostępne OC krótkoterminowe na 30 dni.

Włamanie do piwnicy i kradzież roweru, zalanie sufitu w łazience przez sąsiada, kradzież drogich instrumentów muzycznych, zdemolowanie domowej pracowni ze sprzętem fotograficznym – takie sytuacje zdarzają się na co dzień. Dzięki ubezpieczeniu mieszkania w LINK4 możesz zabezpieczyć najcenniejsze sprzęty RTV i AGD (a nawet sprzęt sportowy i fotograficzny!), przedmioty przechowywane na strychu i w piwnicy, dzieła sztuki w salonie i wiele innych elementów mieszkania – zarówno stałych, jak i ruchomych.

Ubezpieczenie Assistance domowy w LINK4

Lepiej unikać wyobrażania sobie siebie w nieszczęśliwych sytuacjach, ale… co zrobisz z dziećmi i pupilami domowymi, jeśli będziesz mieć wypadek? Gdzie pójdziecie w sytuacji, w której przez potężnie uszkodzony dach nie możecie zostać w domu? Dzięki Assistance domowemu w LINK4 ubezpieczyciel zorganizuje i opłaci transport rodziny do hotelu, opiekę nad dziećmi i zwierzętami, wizytę lekarza czy ekspresową wizytę fachowca w celu naprawy awarii albo sprzętu.

Podróżuj tam, gdzie nogi poniosą, ale z parasolem ochronnym. Albo raczej poduszką finansową. Dzięki ubezpieczeniu podróżnemu w Link4 unikniesz płacenia za wysokie koszty leczenia za granicą (w tym stomatologicznego!), pobyt w szpitalu, zakup lekarstw, badania i zabiegi ambulatoryjne i inne czynności, które byłyby konieczne do ratowania Twojego zdrowia i życia. Ubezpieczenie turystyczne Link4 możesz dostosować do kraju, do którego się wybierasz, oraz swojej aktywności, np. sportowej. Możesz dostać odszkodowanie nawet za opóźniony bagaż na lotnisku.