Internetowa porównywarka ubezpieczeń OC pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych na polisie. W przypadku kilku pojazdów w kieszeni właściciela zostaje nawet kilka tysięcy złotych! Korzystając z tego prostego narzędzia, w kilka minut otrzymujesz przekrój rynku ubezpieczeń w Polsce. W bezpieczny sposób porównaj oferty kilkunastu towarzystw w jednym miejscu i uzyskaj najlepszą ofertę!

Z tego artykułu dowiesz się:

 • czy porównywarka ubezpieczeń to bezpłatne narzędzie;
 • kiedy trzeba zachować szczególną ostrożność, korzystając z internetowych narzędzi;
 • jak bezpiecznie używać kalkulatora ubezpieczeń;
 • na co zwrócić uwagę podczas porównania ofert;
 • gdzie znaleźć najkorzystniejsze propozycje.

Porównywarka OC to sprytne, proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze! Jeśli okres ważności Twojego ubezpieczenia dobiega końca, to świetny moment, aby zdobyć najtańsze OC z interesującymi dodatkami.

Internetowy kalkulator OC – jak działa?

Ceny polis w konkretnych towarzystwach możesz poznać, odwiedzając ich strony internetowe. Znajdują się tam poszczególne kalkulatory ubezpieczeń danych ubezpieczycieli, które różnią się nie tylko wyglądem, ale i wymaganymi danymi przy wyliczeniu składki. Jest to czasochłonna czynność, która wymaga sporo cierpliwości. Wszystkie formularze trzeba przecież wypełnić samodzielnie i porównać w formularzu kalkulacyjnym.

Alternatywą dla pojedynczych kalkulatorów są porównywarki OC. Łączą kalkulatory wielu towarzystw w jedno poręczne narzędzie. Jeśli z niego skorzystasz, nie pożałujesz!

W ciągu kilkunastu minut poznasz i porównasz oferty wielu ubezpieczycieli. Wybierając najtańszą, zaoszczędzisz kilkaset albo nawet kilka tysięcy złotych! Standardowa porównywarka zawiera dokładnie te same pola co kalkulator OC, tyle że ma ujednoliconą szatę graficzną. Aby poznać stawki w poszczególnych towarzystwach, wystarczy jednak tylko raz wypełnić formularz!

Porównywarka OC – ile kosztuje ranking ofert?

Korzystanie z usługi porównania ofert OC jest całkowicie darmowe. Takie przynajmniej powinno być w przypadku uczciwych i legalnych stron oferujących taką możliwość.

UWAGA!
Zdarzają się próby oszustwa i wyłudzenia wrażliwych informacji! Pod operatorów porównywarek podszywają się oszuści, którzy oprócz danych osobowych chcą wyłudzić także pieniądze.

Czego warto się wystrzegać?

W sieci oprócz uczciwych dostawców usług występuje całe mnóstwo fałszywych stron, czyhających na nieświadomych użytkowników. Nie korzystaj z usług internetowej porównywarki OC, jeśli:

 • za poznanie wyników kalkulacji musisz zapłacić:

Wymóg wykonania jakiegokolwiek przelewu oznacza jedno – wybrana przez Ciebie porównywarka nie jest wiarygodna, a dalsze podążanie za jej instrukcjami może narazić Cię na kolejne straty finansowe;

 • musisz wysłać SMS-a aktywacyjnego:

Wyjątkowo sprytnym sposobem, który usypia czujność kierowców, jest konieczność rejestracji i wysłania aktywacyjnego SMS-a. Niestety, często okazuje się, że jego koszt wynosił kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych – w zamian poszkodowany nie otrzymuje nic;

 • w treści formularza musisz umieścić numer swojej karty kredytowej:

Takie wymaganie powinno być jednoznacznym sygnałem świadczącym o nieuczciwości operatora porównywarki. Podanie numeru karty kredytowej jest stosowne dopiero na etapie płatności za wybrane ubezpieczenie samochodu. Potwierdzenie transakcji i umowa są wówczas wysyłane na Twojego e-maila.

Dobra porównywarka OC to same korzyści

Operatorzy sprawdzonych porównywarek internetowych nie pobierają od swoich użytkowników żadnych opłat za możliwość sprawdzenia ofert. Aby chronić swoje dane osobowe i informacje o pojeździe, a także zawartość portfela, korzystaj w sieci jedynie ze sprawdzonych, pewnych i godnych zaufania narzędzi.

Dlaczego warto skorzystać z internetowej porównywarki OC?

Porównywarka OC to darmowe narzędzie służące do szybkiego zweryfikowania aktualnych cen ubezpieczeń komunikacyjnych. W 4 minuty pozwala podejrzeć cenę w konkurencyjnym lub obecnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Jeden prosty formularz pozwala zaoszczędzić nawet do 70% na zakupie obowiązkowej polisy i zaoszczędzić w ten sposób na jedno pełne tankowanie!

FAQ – najczęściej zadawane pytania o darmową porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych

Która porównywarka OC jest najlepsza?
Kalkulator polisy OC na mubi.pl prosi tylko o niezbędne dane do wyliczenia składki w kilkunastu towarzystwach. Za jednym razem uzyskasz kilkadziesiąt ofert ubezpieczenia Twojego auta z atrakcyjnymi dodatkami. Wybierz najkorzystniejszy pakiet i ciesz się najniższą ceną składki!
Czy korzystanie z Mubi jest darmowe?
Oczywiście, że tak. Bezpłatna porównywarka ubezpieczeń OC mubi.pl daje Ci pewność, że nie zapłacisz za korzystanie z niej ani grosza. Jest pewna, wiarygodna i przy tym w pełni bezpieczna. Nie pobiera żadnych opłat za porównanie ofert. Po dokonaniu wyboru, pośredniczy w procesie zakupu polisy, oferując Ci wygodną formę płatności online za polisę.

Podsumowanie:

 • Internetowa porównywarka OC łączy poszczególne kalkulatory ubezpieczycieli i daje dostęp do najlepszych ofert po wypełnieniu jednego intuicyjnego formularza.
 • Porównywarka OC to szybki i skuteczny sposób na znalezienie najtańsze polisy OC. Korzystając z porównywarki OC zaoszczędzisz na polisie kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych rocznie!
 • Korzystanie z porównywarki OC zawsze powinno być darmowe. Jeśli za poznanie wyników kalkulacji musisz zapłacić, wysłać SMS-a aktywacyjnego czy podać numer karty kredytowej – nie korzystaj z płatnej porównywarki. Mogą za nią stać oszuści!
 • Wiarygodna porównywarka oferuje swoim użytkownikom same korzyści. W 4 minuty uzyskasz najlepsze propozycje i wybierzesz najkorzystniejszą ofertę. Dzięki temu zaoszczędzisz na zatankowanie nawet 100 litrów paliwa!
25,00
Loading...